-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-02-18-004803-a
Завершена
121 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9a45fd8adc547e88108ceb43dfd53df
Внутрішній номер закупівлі:
28343453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-18-004803-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юров Денис Юрійович +380633797017 duaudit@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
121 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2026 11:44 - 23.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2026 11:44 - 26.02.2026 09:00
Аукціон:
27.02.2026 13:27 - 27.02.2026 13:50
Період кваліфікації:
27.02.2026 13:50 - 06.03.2026 14:24
Період завантаження договору:
12.03.2026 00:00 - 22.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 500.00 Послуги з заправки та регенерації картриджів