-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів
Оголошено тендер
121 500.00
UAH
Номер:
fc1c1df1d4cc43b3ad86d66a9888f562
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-10-020152-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
121 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки та регенерації картриджів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.02.2026 18:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Заправка картриджу Canon 057 LBP223dw/226dw/228x/MF443dw/445dw/446X/MF449X Black (3009C002) 3100 сторінок
Кількість
16 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Canon 057 LBP223dw/226dw/228x/MF443dw/445dw/446X/MF449X Black (3009C002) 3100 сторінок
Кількість
16 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Заправка картриджу Canon 057H LBP223dw/226dw/228x/MF443dw/445dw/446X/MF449X Black (3010C002) 10000 сторінок
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Canon 057H LBP223dw/226dw/228x/MF443dw/445dw/446X/MF449X Black (3010C002) 10000 сторінок
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Заправка картриджу Pantum PC-420H M6700/6800/7100/7200, P3010/3300 (TL-420H) 3000 стор., (з заміною чіпа)
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Pantum PC-420H M6700/6800/7100/7200, P3010/3300 (TL-420H) 3000 стор., (з заміною чіпа)
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Заправка картриджу Pantum PC-420Х M6700/6800/7100/7200, P3010/3300 (TL-420Х) 6000 стор., (з заміною чіпа)
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Pantum PC-420Х M6700/6800/7100/7200, P3010/3300 (TL-420Х) 6000 стор., (з заміною чіпа)
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Pantum M6700/6800/7100/7200, P3010/3300 (DL-420) 30000 стор., (з заміною чіпа)
Кількість
21 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Заправка картриджу Pantum BM5100ADN, BM5100ADW, BP5100DN, BP5100DW (3000 сторінок) TL-5120 (з заміною чіпа)
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Pantum BM5100ADN, BM5100ADW, BP5100DN, BP5100DW (3000 сторінок) TL-5120 (з заміною чіпа)
Кількість
15 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Заправка картриджу Pantum BM5100ADN, BM5100ADW, BP5100DN, BP5100DW (15000 сторінок) TL-5120X (з заміною чіпа)
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Pantum BM5100ADN, BM5100ADW, BP5100DN, BP5100DW (15000 сторінок) TL-5120X (з заміною чіпа)
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Відновлення картриджу Pantum BM5100ADN, BM5100ADW, BP5100DN, BP5100DW (30000 сторінок) DL-5120 (з заміною чіпа)
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума121 500.00 UAH