-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Тендер Prozorro UA-2026-02-17-004907-a
Торги не відбулися
402 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4a987db81d948938d25c800086b70f4
Внутрішній номер закупівлі:
28328488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-17-004907-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
402 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2026 11:50 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2026 11:50 - 25.02.2026 11:50
Аукціон:
з 26.02.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴402 000.00 Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції