• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції

Оголошено тендер

402 000.00 UAH
Номер: 4a4db5e612ba41bc991b347278d78b1c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-17-005041-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Очікувана вартість: 402 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.02.2026 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума402 000.00 UAH