-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Заправка та відновлення картриджів (Код ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-013932-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
23f7e93d4e454cf992712bda688c73b6
Внутрішній номер закупівлі:
28321708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-013932-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26302945
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Дмитра Іванова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ясінський Юрій Леонідович 380633232997 squier2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 16:55 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 16:55 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
з 24.02.2026 11:52
Період кваліфікації:
24.02.2026 00:00 - 24.02.2026 11:24
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 Заправка та відновлення картриджів (Код ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)