-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заправка та відновлення картриджів (Код ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
5a13838f90da41c0858e225aa8512e64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-16-017219-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26302945
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Дмитра Іванова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26302945
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Дмитра Іванова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заправка та відновлення картриджів (Код ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)
Примітки:
Заправка та відновлення картриджів (Код ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.02.2026 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума390 000.00 UAH