-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Жорсткий ендоскоп (лапароскоп) - 1 од. (код НК 024:2023: 12291 - Оптичний жорсткий лапароскоп) (код НК 031:2024: Z12029009 - Лапароскопи), Ендоскопічний термінал - 1 од. (код НК 024:2023: 38473 - Система інформаційна для ведення карт пацієнта))
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-011940-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec1eb0fb7d3c414498280c0b4296a2bc
Внутрішній номер закупівлі:
28319746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-011940-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 15:44 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 15:44 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
з 24.02.2026 11:05
Період кваліфікації:
24.02.2026 00:00 - 26.02.2026 09:06
Період завантаження договору:
04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Жорсткий ендоскоп (лапароскоп) - 1 од. (код НК 024:2023: 12291 - Оптичний жорсткий лапароскоп) (код НК 031:2024: Z12029009 - Лапароскопи), Ендоскопічний термінал - 1 од. (код НК 024:2023: 38473 - Система інформаційна для ведення карт пацієнта))