-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Жорсткий ендоскоп (лапароскоп) - 1 од. (код НК 024:2023: 12291 - Оптичний жорсткий лапароскоп) (код НК 031:2024: Z12029009 - Лапароскопи), Ендоскопічний термінал - 1 од. (код НК 024:2023: 38473 - Система інформаційна для ведення карт пацієнта))
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
d5872242636c48928d1572ffd2e28080
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-16-014343-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Жорсткий ендоскоп (лапароскоп) - 1 од. (код НК 024:2023: 12291 - Оптичний жорсткий лапароскоп) (код НК 031:2024: Z12029009 - Лапароскопи), Ендоскопічний термінал - 1 од. (код НК 024:2023: 38473 - Система інформаційна для ведення карт пацієнта))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.02.2026 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Жорсткий ендоскоп (лапароскоп)
×
-
НК 024:2023:
12291 Оптичний жорсткий лапароскоп
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ендоскопічний термінал
×
-
НК 024:2023:
38473 Система інформаційна для ведення карт пацієнта
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH