-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-008492-a
Завершена
108 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
dc40d814584f4a57b256826d6acc40ce
Внутрішній номер закупівлі:
28316308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-008492-a
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Кушнарьова +380442550820 ktv@rnbo.gov.ua http://www.rnbo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 14:11 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 14:11 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
з 24.02.2026 13:30
Період кваліфікації:
24.02.2026 00:00 - 24.02.2026 15:28
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 480.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення