-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення
Оголошено тендер
108 480.00
UAH
Номер:
54256f68dd2d4570afc3bc957dfda717
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-12-015072-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.02.2026 15:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення
Кількість
30 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6501010 - Інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері національної безпеки і оборони
Сума108 480.00 UAH