-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-000500-a
Торги не відбулися
15 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e13fad600504093be08de03e7d8faa8
Внутрішній номер закупівлі:
28308036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-000500-a
Замовник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дядюн Вікторія 0563731940 dp.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 09:06 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 09:06 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
з 24.02.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу