-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
b659b90dea144d5f81b9dcfde5699c4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-13-000421-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Контактна особа:
Дядюн Вікторія 0563731940 dn.pavlychenko@customs.gov.ua
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.02.2026 08:32
Дата модифікації:
28.01.2026 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума15 000.00 UAH