-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система ультразвукової кісткової денситометрії (код НК 024:2023: 40779 - Система ультразвукової кісткової денситометрії; код НК 031:2024: Z11900102 - УЛЬТРАЗВУКОВІ КІСТКОВІ ДЕНСИТОМЕТРИ), за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112000-8 Візуалізаційне обладнання з використанням ехографії, ультразвуку чи доплеграфії)
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-014177-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені у Додатку №2 до тендерної документації. Всі документи, що готуються учасниками, викладаються українською мовою. Місце поставки товару: 25009, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 5.
Завершена
3 190 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
34c9a7f7363345bfa86347abb32d4f08
Внутрішній номер закупівлі:
28304925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-13-014177-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36421504
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чабан Олена Борисівна +380522332050 kzpo@krmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2026 17:30 - 20.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2026 17:30 - 23.02.2026 00:00
Аукціон:
з 23.02.2026 14:46
Період кваліфікації:
23.02.2026 00:00 - 26.02.2026 15:28
Період завантаження договору:
04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 190 000.00 Система ультразвукової кісткової денситометрії (код НК 024:2023: 40779 - Система ультразвукової кісткової денситометрії; код НК 031:2024: Z11900102 - УЛЬТРАЗВУКОВІ КІСТКОВІ ДЕНСИТОМЕТРИ), за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112000-8 Візуалізаційне обладнання з використанням ехографії, ультразвуку чи доплеграфії)