-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система ультразвукової кісткової денситометрії (код НК 024:2023: 40779 - Система ультразвукової кісткової денситометрії; код НК 031:2024: Z11900102 - УЛЬТРАЗВУКОВІ КІСТКОВІ ДЕНСИТОМЕТРИ), за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112000-8 Візуалізаційне обладнання з використанням ехографії, ультразвуку чи доплеграфії)
Оголошено тендер
3 190 000.00
UAH
Номер:
8215bb1afc2448aea4388e2a0ae17d5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-13-017034-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36421504
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36421504
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система ультразвукової кісткової денситометрії (код НК 024:2023: 40779 - Система ультразвукової кісткової денситометрії; код НК 031:2024: Z11900102 - УЛЬТРАЗВУКОВІ КІСТКОВІ ДЕНСИТОМЕТРИ), за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112000-8 Візуалізаційне обладнання з використанням ехографії, ультразвуку чи доплеграфії)
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.02.2026 17:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 190 000.00 UAH