• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Діоксид вуглецю вищий сорт (99,9) 40 л/20 кг)

Завершена

15 180.00 UAH з ПДВ
Номер: 30af698b3c844942b6844692960c4070
Внутрішній номер закупівлі: 28302307
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-13-011551-a   
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Контактна особа: Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 180.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2026 15:06 - 18.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2026 15:06 - 21.02.2026 00:00
Аукціон: з 23.02.2026 15:02
Період кваліфікації: 21.02.2026 00:00 - 23.02.2026 10:33
Період завантаження договору: 01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 180.00 Лот 1: ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Діоксид вуглецю вищий сорт (99,9) 40 л/20 кг)