• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Діоксид вуглецю вищий сорт (99,9) 40 л/20 кг)

Оголошено тендер

15 180.00 UAH
Номер: 3cfb0f3dbd704c35bdc597c7b9c1846c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-13-013720-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Очікувана вартість: 15 180.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Діоксид вуглецю вищий сорт (99,9) 40 л/20 кг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 13.02.2026 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Діоксид вуглецю вищий сорт (99,9) 40 л/20 кг
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 22 балон
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума15 180.00 UAH