• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Завершена

1 133 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 667.00 UAH
Номер: f1925bdb1d0d42a7907f7019665de24d
Внутрішній номер закупівлі: 2830085
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-27-002040-c   
Замовник: КУ Покровський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Єфіменко Олена Анатоліївна +380623534289 03190679@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 133 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 667.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 34 002.00 UAH
Період уточнення: 27.11.2018 14:43 - 02.12.2018 14:47
Період прийому пропозицій: 27.11.2018 14:43 - 12.12.2018 14:47
Аукціон: 13.12.2018 15:12 - 13.12.2018 15:33
Період кваліфікації: 13.12.2018 15:33 - 18.12.2018 13:06
Період завантаження договору: 13.12.2018 15:33 - 02.01.2019 15:33

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 13600 кілограм
Період постачання до 20.12.2019
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, місто Покровьск, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрпродукт"

Оскарження: 13.12.2018 15:33 - 29.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 069 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 069 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2018 13:06
Документи 15
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Початкова пропозиція 1 099 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 099 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 94ba1a0bb83f43f7ab2dbe896e3d743d
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-27-002040-c-b1
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Номер договору: СЗ/19-65
Сума договору: 1 069 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 04.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір риба рибне філе.pdf
p7s
sign.p7s