-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
1 069 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
94ba1a0bb83f43f7ab2dbe896e3d743d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-27-002040-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Укрпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25326688
-
Контактна особа:
Матюхіна Олена Володимирівна +380665718780 helen-f@ukr.net
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Громової, буд.63, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
СЗ/19-65
Дата підписання:
04.01.2019 00:00
Період дії договору:
04.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
1 069 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 069 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість
13600 кілограм
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровьск, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті