• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ресори для тролейбусів ПМЗ Т-2

Торги відмінено

245 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ef402fb1eb0444a7a08a73d5489681c7
Внутрішній номер закупівлі: 28288072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-12-012806-a   
Замовник: ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга . +380730037318 zakupki.chtu@chernigiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 245 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.02.2026 16:28 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.02.2026 16:28 - 04.03.2026 08:00
Аукціон: 05.03.2026 15:00 - 05.03.2026 15:35
Період кваліфікації: з 05.03.2026 15:35

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 7eea5aa24469453484dc2abae865eea9
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: замовник порушив термін визначення переможця.
Період оскарження: 11.08.2026 15:25 - 22.08.2026 00:00
Дата опублікування: 11.08.2026 15:25
Дата виконання: 22.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴245 000.00 Ресори для тролейбусів ПМЗ Т-2