-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2026-02-12-008154-a
Завершена
355 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
8da5261951e34fdbbe0878400b74c6f3
Внутрішній номер закупівлі:
28283488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-12-008154-a
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Наталія 380672563101 bodnarivkatender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
355 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2026 13:50 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2026 13:50 - 20.02.2026 00:00
Аукціон:
з 20.02.2026 11:00
Період кваліфікації:
20.02.2026 00:00 - 25.02.2026 11:51
Період завантаження договору:
03.03.2026 00:00 - 13.03.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴114 000.00 «Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти): Лот 1 - «Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором)"
- Лот №2 ₴184 000.00 «Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти): Лот 2 - «Послуги автовишки - робоча висота піднімання не менше 23м (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором)»
- Лот №3 ₴57 600.00 «Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти): Лот 3 - «Послуги автовишки - робоча висота піднімання не менше 30м (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором)»