-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти)
Оголошено тендер
355 600.00
UAH
Номер:
d12efaa82e59483c9fe087424f71eb4c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-11-015215-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
355 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги автовишки (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором ) (3 лоти)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.02.2026 15:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума171 600.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума184 000.00 UAH