-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-02-12-004622-a
Завершена
251 719.00
UAH з ПДВ
Номер:
db34a67525d049ad977faeca99ee9ec5
Внутрішній номер закупівлі:
28279963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-12-004622-a
Замовник:
Відділ освіти Рогатинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094627
-
Адреса:
77000, Україна, Івано-Франківська область, місто Рогатин, вул.Шевченка,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигас Лілія Богданівна +380678969205 osvita_rohatyn1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
251 719.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2026 11:58 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2026 11:58 - 20.02.2026 00:00
Аукціон:
20.02.2026 12:57 - 20.02.2026 13:20
Період кваліфікації:
20.02.2026 13:20 - 24.02.2026 12:56
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 719.00 Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів