-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
251 719.00
UAH
Номер:
e1f5890b8d7e4b1c838bf30c1f9ce393
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-12-001677-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Рогатинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094627
-
Адреса:
77000, Україна, Івано-Франківська область, місто Рогатин, вул.Шевченка,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Рогатинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094627
-
Адреса:
77000, Україна, Івано-Франківська область, місто Рогатин, вул.Шевченка,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
251 719.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.02.2026 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяРогатин
Сума251 719.00 UAH