• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))

Завершена

1 159 900.00 UAH без ПДВ
Номер: b33a8859f3e440e1a1b2a5d79b9678e0
Внутрішній номер закупівлі: 28273121
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-11-014558-a   
Замовник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Лінкевич +380671187033 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 159 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.02.2026 16:48 - 18.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2026 16:48 - 21.02.2026 15:05
Аукціон: з 23.02.2026 12:49
Період кваліфікації: 21.02.2026 15:05 - 23.02.2026 09:11
Період завантаження договору: 01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 159 900.00 Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))