-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))
Оголошено тендер
1 159 900.00
UAH
Номер:
3e78e3b446b84171afab36d4c6c31bc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-11-017602-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 159 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.02.2026 16:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума347 970.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума811 930.00 UAH