-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2026-02-11-009411-a
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f0da1b9f2e034c9a9943c6e01f86e073
Внутрішній номер закупівлі:
28267957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-11-009411-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2026 14:18 - 18.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2026 14:18 - 21.02.2026 10:00
Аукціон:
з 23.02.2026 15:38
Період кваліфікації:
21.02.2026 10:00 - 26.02.2026 09:35
Період завантаження договору:
04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 000 000.00 Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти