-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров`яна непромислового використання I групи для опалення (граб, ясен, дуб, берест, в`яз, бук, береза, клен)
Тендер Prozorro UA-2026-02-11-006077-a
• Джерело фінансування: власні кошти, місцевий бюджет • Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. • Місце реєстрації: 32200, Хмельницька обл., місто Деражня, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 177А • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» • Уточнюючий код ДК 021:2015 - 03413000-8 «Паливна деревина» • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: місцевий бюджет - 460000 грн. • Код КПКВ - 0611091 • Код КАТОТТГ – UA68040150010024820, Деражня • Джерело фінансування: власні кошти - 29300,00грн. • Код КПКВ - 0611091
Завершена
489 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a48c76a72f5491fadf357331ef8f4d9
Внутрішній номер закупівлі:
28264644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-11-006077-a
Замовник:
ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549530
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, місто Деражня, вулиця Миру, 177А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соя Євгеній Юрійович +380385630182 dpal042@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
489 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2026 13:30 - 16.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2026 13:30 - 19.02.2026 18:00
Аукціон:
з 20.02.2026 12:44
Період кваліфікації:
19.02.2026 18:00 - 23.02.2026 14:10
Період завантаження договору:
01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴489 300.00 Деревина дров`яна непромислового використання I групи для опалення (граб, ясен, дуб, берест, в`яз, бук, береза, клен)