-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров`яна непромислового використання I групи для опалення (граб, ясен, дуб, берест, в`яз, бук, береза, клен)
Оголошено тендер
489 300.00
UAH
Номер:
214c0d92b7a04efd9155c560c1866c13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-11-007143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549530
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, місто Деражня, вулиця Миру, 177А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549530
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, місто Деражня, вулиця Миру, 177А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
489 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров`яна непромислового використання I групи для опалення (граб, ясен, дуб, берест, в`яз, бук, береза, клен)
Примітки:
• Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 36 від 10 лютого 2025 року • Джерело фінансування: власні кошти, місцевий бюджет • Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. • Місце реєстрації: 32200, Хмельницька обл., місто Деражня, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 177А • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» • Уточнюючий код ДК 021:2015 - 03413000-8 «Паливна деревина» • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: місцевий бюджет - 460000 грн. • Код КПКВ - 0611091 • Код КАТОТТГ – UA68040150010024820, Деражня • Джерело фінансування: власні кошти - 29300,00грн. • Код КПКВ - 0611091
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.02.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис• Джерело фінансування: місцевий бюджет - 460000 грн. • Код КПКВ - 0611091 • Код КАТОТТГ – UA68040150010024820, Деражня
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума460 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис• Джерело фінансування: власні кошти - 29300,00грн. • Код КПКВ - 0611091
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума29 300.00 UAH