-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Тендер Prozorro UA-2026-02-10-012748-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e2c02668b0b4484f8b41a546abb48aa6
Внутрішній номер закупівлі:
28253598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-10-012748-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2026 15:45 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2026 15:45 - 18.02.2026 15:29
Аукціон:
з 19.02.2026 14:03
Період кваліфікації:
18.02.2026 15:29 - 23.02.2026 16:36
Період завантаження договору:
01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 000.00 Хімічна продукція для обробки води плавального басейну