-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
c858d1361e8f4949af95fd2c1c63ce08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-10-014980-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.02.2026 15:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засіб знезараження, 20л/25кг.
Кількість
1625 кілограм
Період постачання
до 10.03.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума130 000.00 UAH