-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування пожежної сигналізації та сигналізації загазованості; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-015752-a
Завершена
795 046.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b0e03bba7a0402a9e8cf2d4a775e62d
Внутрішній номер закупівлі:
28240521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-015752-a
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Троцик +380552456061, +380552420861 katerina_trocyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
795 046.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 21:03 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 21:03 - 17.02.2026 10:00
Аукціон:
18.02.2026 15:49 - 18.02.2026 16:18
Період кваліфікації:
18.02.2026 16:18 - 19.02.2026 18:55
Період завантаження договору:
25.02.2026 00:00 - 07.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴795 046.00 Послуги з технічного обслуговування пожежної сигналізації та сигналізації загазованості; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних і контрольних приладів за ДК 021:2015