• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування пожежної сигналізації та сигналізації загазованості; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних і контрольних приладів за ДК 021:2015

Оголошено тендер

795 046.00 UAH
Номер: 30718ca2928b4bf9be357e6b822bd21a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-09-018133-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Херсонської міської ради
Замовник: Управління освіти Херсонської міської ради
Очікувана вартість: 795 046.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування пожежної сигналізації та сигналізації загазованості; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.02.2026 17:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума713 982.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума81 064.00 UAH