-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-014454-a
Завершена
1 760 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
b609a3588b4f44428aa49e8e4793c722
Внутрішній номер закупівлі:
28239215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-014454-a
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017084
-
Адреса:
44240, Україна, Волинська область, село Бірки, вулиця Зелена,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Драч Сергій Анатолійович +380685294189 birki-zosh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 760 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 17:17 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 17:17 - 17.02.2026 18:00
Аукціон:
з 18.02.2026 14:59
Період кваліфікації:
17.02.2026 18:00 - 20.02.2026 12:55
Період завантаження договору:
26.02.2026 00:00 - 08.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 760 960.00 Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років