• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років

Оголошено тендер

1 760 960.00 UAH
Номер: ab20c3e31c9b453e845e1d0ddcd25586
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-09-017799-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
Замовник: Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
Очікувана вартість: 1 760 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Примітки: річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 12 від 09.02.2026 року. Закупівля здійснюється відповідно до потреби на очікувану вартість на 2026 рік.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.02.2026 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБірки
Сума1 232 672.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБірки
Сума528 288.00 UAH