• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»

Завершена

525 360.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 300.00 UAH
Номер: 87967040f0dd4b4aa79f17d79d092593
Внутрішній номер закупівлі: 2823615
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-23-001786-c   
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Контактна особа: Олена Глущенко +380627762562 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 525 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 5 300.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2018 14:02 - 28.11.2018 15:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2018 14:02 - 08.12.2018 15:00
Аукціон: 10.12.2018 12:19 - 10.12.2018 12:40
Період кваліфікації: 10.12.2018 12:40 - 17.12.2018 15:18
Період завантаження договору: 10.12.2018 12:40 - 30.12.2018 12:40

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 48400 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м Білицьке, Праці, б.44 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрпродукт"

Оскарження: 10.12.2018 12:40 - 28.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 525 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2018 15:18
Документи 15
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Початкова пропозиція 525 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 43d91fa597e648b6813536a77cff3af7
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-23-001786-c-c1
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Номер договору: СЗ/19-23
Сума договору: 525 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 525 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 02.01.2019 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
дод 2.pdf
pdf
дод 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
10001 (9).pdf
pdf
10002 (8).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
10002 (10).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 20.06.2019.pdf
pdf
специфікація 20.06.2019.pdf
p7s
sign.p7s
docx
зернові культури, картопля.docx
p7s
sign.p7s
pdf
дод. угода №6 картопля.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
19230002.pdf
pdf
19230001.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s