• Відкриті торги
  • КЕП

ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»

525 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 43d91fa597e648b6813536a77cff3af7
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-23-001786-c-c1
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору: СЗ/19-23
Дата підписання: 02.01.2019 14:00
Період дії договору: 02.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 525 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено: 525 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 48400 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м Білицьке, Праці, б.44 На карті

Внесені зміни

    Номер: 1e0048a4054b45f5a3a512409a3e9303
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: СЗ/19-23
    Дата внесення змін до договору: 14.01.2019 14:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод 2.pdf
pdf
дод 1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: cc38f3b2abfa4a4f871f6804abe35709
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: СЗ/19-23
    Дата внесення змін до договору: 04.03.2019 10:34
    Статус:
    Опубліковано
pdf
10001 (9).pdf
pdf
10002 (8).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 3a6db505764f46b1a1c04a2e6bae4157
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: СЗ/19-23
    Дата внесення змін до договору: 26.03.2019 08:40
    Статус:
    Опубліковано
pdf
10002 (10).pdf
pdf
17.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 7d77fe9350a843b39a5b21b0b469d4f9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: СЗ/19-23
    Дата внесення змін до договору: 20.06.2019 11:43
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода 20.06.2019.pdf
pdf
специфікація 20.06.2019.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 76051c0fecfb4671ba75757032b566fe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: сз/19-23
    Дата внесення змін до договору: 23.08.2019 13:39
    Статус:
    Опубліковано
docx
зернові культури, картопля.docx
p7s
sign.p7s
    Номер: 929b2ad8117848b1b230848c7062c4aa
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 12.09.2019 15:46
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. угода №6 картопля.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 917e64d0b73e4b5fbe2e65e0aff4fbe3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 19.11.2019 13:46
    Статус:
    Опубліковано
pdf
19230002.pdf
pdf
19230001.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: dd5f4836fb2b4b3f8a0034ee94eef372
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2019 10:33
    Статус:
    Опубліковано
pdf
10001.pdf
p7s
sign.p7s