-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
48810000-9 Інформаційні системи (Послуги зі створення радіологічної інформаційної системи)
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-007379-a
Завершена
692 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4d9b211af324dfaa20613f1c8bb695c
Внутрішній номер закупівлі:
28232156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-007379-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
692 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 13:39 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 13:39 - 17.02.2026 09:00
Аукціон:
з 18.02.2026 12:06
Період кваліфікації:
17.02.2026 09:00 - 17.02.2026 11:57
Період завантаження договору:
23.02.2026 00:00 - 05.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴692 200.00 48810000-9 Інформаційні системи (Послуги зі створення радіологічної інформаційної системи)