-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
48810000-9 Інформаційні системи (Послуги зі створення радіологічної інформаційної системи)
Оголошено тендер
692 200.00
UAH
Номер:
3f8c79b559304c47ac3c99a4773dc19f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-09-009212-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
692 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
48810000-9 Інформаційні системи (Послуги зі створення радіологічної інформаційної системи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.02.2026 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума692 200.00 UAH