-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-000277-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
fb9912f0f3a148f08983862bfbaed086
Внутрішній номер закупівлі:
2822562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-20-000277-b
Замовник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романишин Уляна Богданівна +380322279112 Pustomvetmed@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 10:21 - 25.11.2018 10:26
Період прийому пропозицій:
20.11.2018 10:21 - 05.12.2018 10:26
Аукціон:
06.12.2018 13:38 - 06.12.2018 13:59
Період кваліфікації:
06.12.2018 13:59 - 13.12.2018 16:13
Період завантаження договору:
13.12.2018 12:32 - 02.01.2019 12:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
20000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 06.12.2018 13:59 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЛАЗАРЕНКА, будинок 2, офіс 70
Оскарження: 06.12.2018 13:59 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
236 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2018 12:32
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 13.12.2018 12:32 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Оскарження: 13.12.2018 12:32 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
274 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2018 16:13
Документи
79
Скарги
0
Контракти
Номер:
1a6b0d0a051f4c2198d93aa866cbabcc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-000277-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Номер договору:
41DBLvz1932-18
Сума договору:
274 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
02.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний