• Відкриті торги
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

274 680.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a6b0d0a051f4c2198d93aa866cbabcc
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-20-000277-b-a1
Замовник: Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 41DBLvz1932-18
Дата підписання: 02.01.2019 00:00
Період дії договору: 02.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 274 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 274 680.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 20000 метри кубічні
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 81105, Україна, Львівська область, с.Наварія, вул.Львівська 139 На карті

Внесені зміни

    Номер: b20aab78737141f3939b192de5828ebf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 41DBLvz1932-18
    Дата внесення змін до договору: 30.01.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
IMG_0001.pdf
    Номер: 9b4c180358414f1c8e1b6105b23f9a45
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 41DBLvz1932-18
    Дата внесення змін до договору: 28.02.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
договір
pdf
IMG_0001.pdf
    Номер: 2392c548a16e4f3ab0bd5f293303ad3b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 41DBLvz1932-18
    Дата внесення змін до договору: 02.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
IMG_0002.pdf
    Номер: b3801157653c4a309963536bcb6ff0a9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 15.10.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
IMG_0001.pdf
pdf
IMG_0001.pdf
    Номер: 2286c121f8684ae6a154d54acd43e7d2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна банківських реквізитів
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 16.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
IMG_0001.pdf