• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з оперативного і технічного обслуговування та поточного ремонту електрообладнання з напругою до 1000 В

Завершена

372 863.00 UAH з ПДВ
Номер: 76c31b9747884473a2e4b11461bd4e56
Внутрішній номер закупівлі: 28220529
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-06-013002-a   
Замовник: Управління освіти і науки Сумської міської ради
Контактна особа: Баштова Лариса Михайлівна +380542789768 larisa.osvita.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 372 863.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.02.2026 16:02 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2026 16:02 - 18.02.2026 00:00
Аукціон: з 18.02.2026 13:35
Період кваліфікації: 18.02.2026 00:00 - 18.02.2026 20:34
Період завантаження договору: 24.02.2026 00:00 - 06.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴372 863.00 Послуги з оперативного і технічного обслуговування та поточного ремонту електрообладнання з напругою до 1000 В