-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з оперативного і технічного обслуговування та поточного ремонту електрообладнання з напругою до 1000 В
Оголошено тендер
372 863.00
UAH
Номер:
044c1efcb17c461abc6c05bf2945f5f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-06-015623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147894
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, вул. Харківська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147894
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, вул. Харківська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
372 863.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з оперативного і технічного обслуговування та поточного ремонту електрообладнання з напругою до 1000 В
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.02.2026 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума135 586.73 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума101 689.83 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума33 896.61 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума33 896.61 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума33 896.61 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1160 - Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума33 896.61 UAH