-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38430000-8: Детектори та аналізатори (Автоматичний лабораторний коагулометр)
Тендер Prozorro UA-2026-02-06-011205-a
Завершена
1 804 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
5178a2661cc442ddbc278f4962bd1690
Внутрішній номер закупівлі:
28218746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-06-011205-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гоцківська Дарина Олександрівна +380412430810 darinahotskivska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 804 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2026 15:11 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2026 15:11 - 17.02.2026 09:00
Аукціон:
18.02.2026 11:20 - 18.02.2026 11:43
Період кваліфікації:
18.02.2026 11:43 - 19.02.2026 16:53
Період завантаження договору:
25.02.2026 00:00 - 07.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 804 700.00 Автоматичний лабораторний коагулометр