• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

38430000-8: Детектори та аналізатори (Автоматичний лабораторний коагулометр)

Оголошено тендер

1 804 700.00 UAH
Номер: 669d9dc4b4c849cbb2885b1bebf5214b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-06-013840-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 1 804 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 38430000-8: Детектори та аналізатори (Автоматичний лабораторний коагулометр)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.02.2026 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума1 804 700.00 UAH