-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Засоби радіозв’язку для забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» радіозв’язком)
Тендер Prozorro UA-2018-10-16-000780-a
Завершена
7 439 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 7 439.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 7 439.00 UAH
Номер:
426a7710a3d14f8f8642612d75c95e0e
Внутрішній номер закупівлі:
2820981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-16-000780-a
Замовник:
ЛПЗ "Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38510035
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Шевченка, буд. 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сірик Ірина Олександрівна +380462661310 centr.cn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 439 580.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 439.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2018 14:28 - 05.11.2018 14:32
Період прийому пропозицій:
16.10.2018 14:28 - 15.11.2018 14:32
Період прекваліфікації:
15.11.2018 14:36 - 22.11.2018 00:00
Аукціон:
20.12.2018 15:13 - 20.12.2018 15:34
Період кваліфікації:
20.12.2018 15:34 - 20.12.2018 15:54
Період завантаження договору:
20.12.2018 15:34 - 09.01.2019 15:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Засоби радіозв’язку для забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» радіозв’язком)
Кількість
281 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
14000, Україна, Чернігівська область, відділи і відділення Центру відповідно до тендерної документації, м. Бобровиця, вул. Олега Бичка, 1; м. Бахмач, вул. Соборності, 66; м. Борзна, вул. Семена Палія, 22; смт. Варва, вул. 9 Травня, 2-А;м. Городня, вул. Чернігівська, 26; м. Ічня вул. Ковалівка, 6; смт. Козелець вул. Розумовських, 45; м. Корюківка, вул. Шевченка, 101; смт. Короп вул. Чернігівська, 56; смт. Куликівка, вул. Пирогова, 16; м. Мена, вул. Шевченка, 61-А; м. Ніжин, вул. Покровська, 18; м. Носівка, вул. Центральна, 53; м. Н.-Сіверський, вул. Шевченка, 17; м. Прилуки, вул. Київська, 56; смт. Ріпки, вул. Соборна, 9; м. Семенівка, вул. Лікарняний Хуторок, 2; м. Сновськ, вул. Спортивна, 21; смт. Сосниця, вул. Якова Скидана, 5; смт. Срібне, вул. Миру, 19; смт. Талалаївка, вул. Центральна, 63; м. Чернігів, вул. Шевченка, 160; м. Чернігів, вул. Чернишевського, 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23151836
-
Контактна особа:
Шевчук Вадим Володимирович +380444003344 vshevchuk@mkt.com.ua https://mkt.com.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Січових Стрільців,26А
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.11.2018 15:07
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ"
Оскарження: 20.12.2018 15:34 - 31.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38234684
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ" +380678847444 serg@drsua.com http://catalog.drsua.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 73
Оскарження: 20.12.2018 15:34 - 31.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 415 976.00 UAH з ПДВ /
7 393 659.00 UAH з ПДВ
7 393 659.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВ СІЕСТЕЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33118839
-
Контактна особа:
Клочкова Ольга Володимирівна +380675708422 klochkova@ukr.net
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д
Початкова пропозиція
7 438 848.00 UAH з ПДВ /
7 400 122.00 UAH з ПДВ
7 400 122.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.11.2018 15:06
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
1
Контракти
Номер:
37ec64fc49cb40ad8994bdb042c9dddc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-16-000780-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38234684
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ" +380678847444 serg@drsua.com http://catalog.drsua.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 73
Номер договору:
24Т
Сума договору:
7 393 659.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.12.2018 00:00 - 31.03.2019 23:59
Дата підписання:
31.12.2018 00:00
Статус:
Виконаний