• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Засоби радіозв’язку для забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» радіозв’язком)

7 393 659.00 UAH з ПДВ
Номер: 37ec64fc49cb40ad8994bdb042c9dddc
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-16-000780-a-c1
Замовник: ЛПЗ "Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Номер договору: 24Т
Дата підписання: 31.12.2018 00:00
Період дії договору: 31.12.2018 00:00 - 31.03.2019 23:59
Сума договору: 7 393 659.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 393 659.00 UAH)
Оплачено: 7 393 659.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 393 659.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Засоби радіозв’язку для забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» радіозв’язком)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 281 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, відділи і відділення Центру відповідно до тендерної документації, м. Бобровиця, вул. Олега Бичка, 1; м. Бахмач, вул. Соборності, 66; м. Борзна, вул. Семена Палія, 22; смт. Варва, вул. 9 Травня, 2-А;м. Городня, вул. Чернігівська, 26; м. Ічня вул. Ковалівка, 6; смт. Козелець вул. Розумовських, 45; м. Корюківка, вул. Шевченка, 101; смт. Короп вул. Чернігівська, 56; смт. Куликівка, вул. Пирогова, 16; м. Мена, вул. Шевченка, 61-А; м. Ніжин, вул. Покровська, 18; м. Носівка, вул. Центральна, 53; м. Н.-Сіверський, вул. Шевченка, 17; м. Прилуки, вул. Київська, 56; смт. Ріпки, вул. Соборна, 9; м. Семенівка, вул. Лікарняний Хуторок, 2; м. Сновськ, вул. Спортивна, 21; смт. Сосниця, вул. Якова Скидана, 5; смт. Срібне, вул. Миру, 19; смт. Талалаївка, вул. Центральна, 63; м. Чернігів, вул. Шевченка, 160; м. Чернігів, вул. Чернишевського, 3 На карті

Внесені зміни

    Номер: 863498228c034608bcc94095d53ae59a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони, керуючись пунктом чотири частини четвертої ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», домовились продовжити строк дії Договору та строк виконання зобов’язань Постачальника в частині проведення монтажу та впровадження поставленого обладнання в систему оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» до 31 березня 2019 року включно
    Номер додаткової угоди: 24Т
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2018 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1 дог 24Т.pdf