-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту багатофункціональних пристроїв і принтерів, заправка картриджів для принтера (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки))
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-014772-a
Завершена
282 646.00
UAH з ПДВ
Номер:
a988fc6ca86b4d3bb97b2aeb1472a2d9
Внутрішній номер закупівлі:
28188786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-014772-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Шара +380472550959 shara_iryna@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
282 646.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 16:56 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 16:56 - 12.02.2026 00:00
Аукціон:
12.02.2026 12:18 - 12.02.2026 12:41
Період кваліфікації:
12.02.2026 12:41 - 18.02.2026 09:26
Період завантаження договору:
24.02.2026 00:00 - 06.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 646.00 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту багатофункціональних пристроїв і принтерів, заправка картриджів для принтера (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки))