-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту агатофункціональних пристроїв і принтерів, заправка картриджів для принтера (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки))
Оголошено тендер
282 646.00
UAH
Номер:
abbf3c61e84d42da97db375c69c8c201
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-04-018181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
282 646.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту агатофункціональних пристроїв і принтерів, заправка картриджів для принтера (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.02.2026 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума282 646.00 UAH