-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-009776-a
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e4d746f2d8b494d9d5c42439b43a4c7
Внутрішній номер закупівлі:
28183813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-009776-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823542
-
Адреса:
47402, Україна, Тернопільська область, місто Ланівці, Незалежності, будинок 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Нестеренко +380673510214 osvita.mrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 14:33 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 14:33 - 12.02.2026 08:00
Аукціон:
з 13.02.2026 11:06
Період кваліфікації:
12.02.2026 08:00 - 13.02.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Персональні комп’ютери (в комплекті)