-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери (в комплекті)
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
17069aa0983c4ac0be7bb9a79486e17f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-04-011509-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823542
-
Адреса:
47402, Україна, Тернопільська область, місто Ланівці, Незалежності, будинок 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823542
-
Адреса:
47402, Україна, Тернопільська область, місто Ланівці, Незалежності, будинок 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери (в комплекті)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.02.2026 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума90 000.00 UAH